کد خبر:259847
پ
۸۴۹۵۹_۱۳۵
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

جمعه های «شهدایی» احرار/ شهید علی‌ اصفهانی‌نژاد، فومن: جمله زیبای ان الحیوه عقیده و الجهاد بیانگر اهداف ماست/ در فراقم‌ صبر داشته‌ باشید

شهید علی‌ اصفهانی‌نژاد در وصیت نامه اش آورده است: جمله زیبای ان الحیوه عقیده و الجهاد بیانگر اهداف ماست که زندگی غیر ازجهاد در راه عقیده و ایدئولوژی اسلامی پوچ است.

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،/جمعه های «شهدایی» احرار/ شهید علی‌ اصفهانی‌نژاد، فومن: جمله زیبای ان الحیوه عقیده و الجهاد بیانگر اهداف ماست/ در فراقم‌ صبر داشته‌ باشید.

🌹شهیدان را نیازی به گفتن و نوشتن نیست ، آنان نانوشته دیدنیو خواندنی هستن.

می‌خواهیم هر جمعه کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز کنیم و با نامی و یادی از این ستاره‌ها شب کنیم ؛باشد که ادای دینی بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و …ان شاءلله.

شهید علی‌ اصفهانی‌نژاد فومنی‌  فرزند احمد و بانو معزز رجیبیون‌ به‌ سال‌ ۱۳۳۹ در شهر شهید پرور فومن‌، چشم‌ به‌ جهان‌ گشود.

وصیت نامه شهید

با درود بر محمد (ص) پیام آور توحید که درس خداشناسی و حقانیت الهی را آموخت و با درود بر حسین(ع) سرور آزادگان که با خون سرخش در سرزمین تفتیده کربلا بر این حقانیت صحه گذاشت و با رود بر خمینی بت شکن از تبار جدش حسین(ع) و از آل محمد (ص) به فهماند که چگونه شیعه خاندان نبوت و امامت باشیم.
درود و سلام بر شهیدان این شیفتگان لقاالله که با نثار خون مبارکشان درخت اسلام عزیز را آبیاری کردند تا از نسیم خوش آن هزاران عاشق دیگر با الهام از عطر الهیش پر شتاب بسوی معبود پر کشیدند.
اینک که امپریالیسم جنایتکار امریکا در پی مقاصد شوم استعماری خود هر روز بر توطئه های خویش می افزاید زمانیکه قدرتهای شیطانی بر علیه انقلاب مقدس اسلامیمان بسیج شده اند تا از خونبهای شهیدان بهره برده بر استضعاف ملت محروم و ستمدیده ما بیفزایند رسالت ملت مسلنان ما بر آن است تا با تمام قوا از مال و جان خود بر علیه تمامی مستکبران بشویند و لحظه ای از کید این سیاست بازان روسیاه غافل نباشند دوام و گسترش انقلاب خونبارمان در تمامی ابعاد پیروی از خط اصیل امام خمینی که مظهر روحانیت اصیل و اسلام فقاهت است خواهد بود و یاران امام در حوزه و مجلس و ریاست جمهوری دولت یاوران بر حق و سازش ناپذیر این خط روشنگر و راه رهایی مستضعقین از بند مستکبرینند.
جمله زیبای ان الحیوه عقیده و الجهاد بیانگر اهداف ماست که زندگی غیر ازجهاد در راه عقیده و ایدئولوژی اسلامی پوچ است. بهترین یاران مکتب در یان راه جان باختند و روانه کوی عشق شدند از جملهه بهشتی و هفتاد و دو تن ، رجایی و باهنر، قدوسی و مدنی، دستغیب و هاشمی نژاد ، آنان از دینشان با تمام وجود دفاع کردند تا قانون خدا بر جای بماند و اجرا گردد ماهم با شهیدان بزرگوار پیمان بسته ایم که واژه شهادت را قداست بخشیم و خونمان گواه این مدعاست.
 ***************

توصیه ای چند به پدر و مادرم:

عزیزان من اگر خدا شهادت در راه خود را ارزانی من نمود از شما می خواهم که در فراقم صبر داشته باشید. نکنید اعمالی را که دشمن از آن خوشحال شود هر قطره اشکی از شما و هر زاری از شما منافقان سیه دل و کافران دون را خوشحال خواهد نمود.
چون کوه استوار و پرصلابت در برابر تمامی گرد و بادهای حوادث زندگی باشید امیدوارم از نافرمانی من نسبت به شما ناراحت نباشید چون فرمان خدا و امام زمان «عج» و نایب بر حقش از هر فرمانی بالاتر است، امیدوارم مرا ببخشید و حلالم کنید.
برایم مجلس پرخرج نگیرید و مخارج کفن و دفنم را از مقدار پولی که دارم بردارید و بقیه را بدهید برایم نماز قضا بخوانند.
نماز را بعنوان عامل بازدارنده از گناه و تشکر از خالق هستی بخاطر نعمتهای بیشمارش و همچنین ستون دین بپای دارید و سعی کنید بجماعت برگزار شود.
به خواهرانم: شما باید همچون زینب (س) ادامه دهنده راهم باشید و حجاب تنها سلاح شما در برابر عفریت فساد است و پدر و مادر را بعد از مرگم آرامش بخشید و نگذارید دلتنگ شوند.
به برادرانم: از خط اصیل اسلام فقاهت که امام خمینی وارث بحق آن می باشد پیروی کنید و نگذارید که سلاح از دست رزمندگان بر زمین بیفتد باید که بر خصم خیره سر شورید تا مستضعفین از بند مستکبرین رهایی یابند از عمو و زن عمو بخاطر زحمتهایی که برایم کشیده اند تشکر کنید.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.