کد خبر:259809
پ
۴۴-۲

جمعه های «شهدایی» احرار/ «وصیت نامه شهید سید مجید رهبر» : اگر از این انقلاب و اسلام دفاع نکنیم خیانت به خود و اسلام و قرآن کرده اید

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،/جمعه های «شهدایی» احرار/ «وصیت نامه شهید سید مجید رهبر»، لنگرود:ای مردم در این موقعیت حساس اگر از این انقلاب و اسلام دفاع نکنیم خیانت به خود و اسلام و قرآن کرده اید شهیدان را نیازی به گفتن و نوشتن نیست ، آنان نانوشته دیدنیو خواندنی هستن. می‌خواهیم هر جمعه […]

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،/جمعه های «شهدایی» احرار/ «وصیت نامه شهید سید مجید رهبر»، لنگرود:ای مردم در این موقعیت حساس اگر از این انقلاب و اسلام دفاع نکنیم خیانت به خود و اسلام و قرآن کرده اید

🌹شهیدان را نیازی به گفتن و نوشتن نیست ، آنان نانوشته دیدنیو خواندنی هستن.

می‌خواهیم هر جمعه کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز کنیم و با نامی و یادی از این ستاره‌ها شب کنیم ؛باشد که ادای دینی بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و …ان شاءلله.

«وصیت نامه شهید سید مجید رهبر»

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خداوند بخشاینده مهربان

الذین بل سعیهم فی الحیوه الدنیا و هم یحسبون انهم یحسنون صنعا.

زیانکارترین مردم آنها هستند که عمرشان را در راه حیات دنیای فانی تباه کردند و به خیال باطل خود می پندارند نیکوکاری می کنند.

با حمد و سپاس بیکران به درگاه خداوند یکتا و با درود و سلام بر شهیدان راه حق و حقیقت و با سلام بر مهدی امام عصر(عج) و نائب بر حقش امام خمینی و با حمد و سپاس به درگاه خداوند بزرگ که واقعاً مرا از معصیت کردن دور نگه داشته است. اینجانب بنا بر وظیفه ای که بر دوش من بود پا به میدان نبرد نهادم تا بتوانم خدمتی برای این ملت و مردم مستضعف بکنم.

ای مردم در این موقعیت حساس اگر از این انقلاب و اسلام دفاع نکنیم خیانت به خود و اسلام و قرآن کرده اید پس بیایید و از همدیگر سبقت بگیرید خدایا خودت می دانی که چقدر سعی بر این داشتم تا به میدان نبرد بیایم تا با خصم ستمگر مبارزه کنم تا اینکه این آرزو نصیبم شد خدایا تو را شکر می گویم که این سعادت را به من دادی خدای مهربان تو رحمانی مرا از لغزش هایی که مرتکب آن می شوم به دور نگه دار تا اینکه بهتر بتوانم تو را بشناسم خدایا تو می دانی که چقدر گناه کردم.

سخنی دارم با امت شهیدپرور ایران و برادران و خواهران و پدر و مادر عزیزم و اما ای امت شهیدپرور امتی که هر روز شهیدی را بر بازوهای خود می گذارید و تشییع جنازه اش می کنید امتی که خم به ابرو نیاورده و چون کوه پابرجا ماندید و این طور فداکاری و جانفشانی می کنید آفرین بر شما که این انقلاب و اما را یاری می کنید اگر شما لحظه ای سستی در خود راه بدهید دشمن از پشت شما را ضربه خواهد زد پس با هم باشید و دست در دست همدیگر بدهید حرف های امام عزیزمان را در جلوی تمام کارهایتان قرار بدهید او را دعا کنید به فکر آخرت و روز محشر باشید.

و چند کلمه ای با آن مردمی که تا به حال در عمق مادیات دنیا بودند بدانید مرگ حق است ﺳﺆال و جواب در آن دنیا حق است و شما در آن روز محشر چه جوابی دارید برای خدا و شهدا بدهید پس بیایید هر چه زودتر توبه کنید که خداوند توبه کنندگان را دوست دارد بخدا این دنیا دو روز بیشتر نیست پس بیایید کارهای خود را در راه خدا خالص کنید و سخنی با برادران و خواهران انجمن اسلامی: ای عزیزان شما پیشوانه این انقلاب و خون شهدا هستید مبادا خدای ناکرده کاری کنید که دیگران بگویند اینها همه اینطور هستند سعی کنید اخوت و برادری در میان یکدیگر بیشتر کنید تا خداوند از شما رضایت داشته باشد به فکر برادران که در جبهه شربت شیرین شهادت را نوشیده اند باشید و فکر کنید که چرا اینها به جبهه رفتند و شهید شدند می دانم شما عزیزانی را که با شما بودند در کنار شما شهید شدند و سخنی با پدر و مادر و برادران و خواهران عزیزم: پدر و مادر مرا می بخشید که فرزند خوبی برایتان نبودم پدر و مادر از شهادت من ناراحت نباشید و صبر داشته باشید پدر و مادر من دیگر نمی توانستم در بین شما باشم چون که هر لحظه شهدا را در نظرم می دیدم خصوصاً شهدایی را که خیلی با من رفیق بودند دلم برایشان خیلی تنگ شده است خدا را شکر کنید که فرزندتان به مقام والای شهادت رسید و بدانیدکه شما رستگار شدید در پیش خدا.

از شما می خواهم روحیه خود را حفظ کنید و بیاد بیاورید مادران و پدران سه شهید و دو شهید که فرزندشان را از دست دادند مادر و پدر جان من راضی نیستم احدی از خون من سوءاستفاده کند. مادرجان می خواهم همچون زینب مقاوم و صبور باشی مادر جان و پدر جان دعا برای امام و فرج امام زمان کنید لعنت بر کسی که می خواهد این اسلام و انقلاب را در هر لباس ضربه بزند. و سخنی دارم با خواهران و برادران عزیزم راهم را ادامه دهید و نگذارید دشمنان از خون من سوء استفاده کنند اسلحه ام را برادرید و به جنگ کافران بروید و شما خواهرانم حجاب تان را حفظ کنید.

ای خوشا بافرق خونین سر جدا پیکر جدا در محفل دلدار رفتن.

خدایا ما را به راه راست هدایت فرما. خدایا ما را در صف یاران امام زمان قرار بده. امام عزیزمان را تا انقلاب مهدی نگهدار دشمنان اسلام و انقلاب را نابود بگردان.

صبح جمعه  روز ولادت امام زمان(عج) ۵/۲/۶۵٫

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.