کد خبر:258029
پ
photo_۲۰۲۴-۰۳-۱۶_۰۶-۵۸-۰۳
اختصاصی احرارگیل؛

اختصاصی/ اینا در دولت آقای رئیسی چه می کنن؟!

… واین بار استخوان درگلو انقلابیون دلسوز و رسانه های انقلابی استان؛ از برخی قصه ها،داستانک ها و «آرمانها»ی سفارش شده ی معامله گر بیت سابق و ماجرای تجلیل از نخبه جنبش هتاکان و اغتشاشگران می نالند و از درد می پرسند: اینا در دولت آقای رئیسی چه می کنن؟؟!!

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،امام رضا علیه السلام: ما ذِئبانِ ضارِیانِ فی غَنَمِ قَومٍ قَد تَفَرَّقَ رُعاؤُها بِاَضَرَّ فی دینِ المُسلمِ مِنَ الرِّیاسَهِ

دو گرگ درنده در گله ی بی چوپان، به اندازه ی ریاست طلبی در دین یک مسلمان زیانبار نیست./اصول کافی جلد۲ صفحه۲۹۷

ابتدا پوزش از همه ی دلسوزان انقلاب، پیشکسوتان و هم رزمان دوران طلایی دفاع مقدس در استان ولایت مدارگیلان بواسطه چند جمله غم انگیز از حاشیه های نمایش  تجلیل که در استانداری گیلان برگزارشد و وجریحه دار کرد حال روز وفاداران و دلسوزان انقلاب اسلامی دراستان را.

… از “بی جبهه ها و بی جنبه ها” فرار از “اصالت و آرمان” تمنایی نیست، اما؛ از اونایی که شنیده‌ها رو دیدند باید پرسیدکه چرا در نمایشی وهن آلود رفیق غافله شدند.

چه زود سربه زیر میکنه «ناتوانی»، وقتی که در کنار بی جبهه ها قرارت دهند وتو در خیال حلاوتی مست کننده باشی به فراق..

… گاهی شجاعتی(حتی مضاعف از شجاعت شب های حمله) لازم است تا با توصل به برخی عقب نشینی ها به داد سابقه ات برسی آنگاه که شیطان دو دستی یقه ات را با کف خود میخ کرده باشد.

با سیاست همین تیم  این دومین بد اخلاقی استان محسوب می شود که دولت سیزدهم را در گیلان بویژه در شهر رشت با جالشی جدی مواجه کرد،

یادتونه؟

حواشی اخلاقی قضیه اون مدیرکل که یهویی جماعتی از دل همین خوش نشینان باصطلاح انقلابی پا شدن و کلیپ های دروغین هواخواهی از دولت ساختند و ریختن در کف فضاهای مجازی و حقیقی که، ضد دولتی ها و… میخوان چنین و چنان کنند.؟!

درحالی که رخ بیچاره دولت از این حواشی ها و فسادها بی خبر بود که بماند، خود دولت عَلَم مبارزه با این جاه طلبی ها درگف داشت و حالا نیز دارد. الحق دولت سیزدهم و شخص رئیس جمهور دائم درمبارزه با هزره گردهای جاه طلب است.

… واین بار استخوان درگلو هشدارمی دهند انقلابیون دلسوز و رسانه های نیروهای مومن و انقلابی استان؛ از برخی قصه ها،داستانک ها و «آرمانها»ی سفارش شده ی معامله گر بیت سابق و ماجرای تجلیل از نخبه جنبش هتاکان و اغتشاشگران که از درد می پرسند: اینا در دولت آقای رئیسی چه می کنن؟!

خب برادرم! چرا رسانه های انقلابی برملاکننده حیله ی حامیان اغتشاشگران را همسو با دشمن میخوانی اگر خود اهل«غش»گشته ای؟؟.
اهل حق می پرسند: اگه سیاست مدار و دشمن شناس جبهه حق بودی چرا صحنه غبار آلود و دشمن پسندو مست کننده رسانه های معاند را ترک نکردید تا کارنامه این سری مسائل سنگین تر از گذشته نشه درپیشگاه مردم وفادار؟

چه بکنند وقتی رسانه های دلسوز در کنار خاموشی و چشم بندی برخی ارزشی های مسند نشین می شنوند از، طراحی و ساخت کندوج نمایندگان ادوار بعد انتخابات؟
شنیدیم می خواستندبعد انتخابات تیم چند نفره از نفرات پیروز انتخابات مجلس با برخی نمایندگان ادوار به سرتیمی رئیس حزب دولت حسن روحانی برای بقاء برخی معامله گران، انتقام و خانه نشینی راست قامتان انقلاب و چپاول درگیلان باهم خوش باشند و…

الله اکبر؛

… و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین … خدا با دست مردم وفادار و همیشه درصحنه مکر دنیا گرایان و سست عنصران را به خودشان برگرداند.الهی شکر
… خدا کنه کانون ترک خورده ی “سیاست بازان، حاشیه سازان و معامله گران”رفقای بیت سابق در گیلان و پایتخت، دست از سردولت مظلوم رئیسی بردارند/ باقی بماند برای بعد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.