کد خبر:257650
پ
photo_2024-03-05_05-26-46
در جمع اعضای ستادهای انتخاباتی خود تاکید کرد؛

سردارعلیزاده: نباید بگذاریم پول‌های کثیف در انتخابات گیلان تعیین کننده باشد/ باید برخی حوزه ها توسط هیات بازرسی ویژه مرکز ابطال شود

هیات بازرسی ویژه که از مرکز می آیند به این نتیجه برسند که افراد متخلف حذف شوند و یا حتی انتخابات در برخی حوزه ها ابطال شود باید شجاعانه این کار انقلابی را انجام داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، نظرعلی علیزاده داوطلب نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ازحوزه انتخابیه رودسر و املش در همایش تقدیر و تشکر از ستادهای انتخاباتی خود اظهارداشت: نباید بگذاریم پول‌های کثیف در انتخابات گیلان تعیین کننده باشد

علیزاده تاکید کرد: پای‌کار مردم شهرستان های رودسر و املش هستیم.
سردار نظرعلی علیزاده با مروری بر برنامه های از پیش طراحی شده برای پیگیری و اقدام در شهرستان های رودسر و املش گفت: خدمت کردن به مردم متوقف بر کسب جایگاه‌های حقوقی نیست و ما هیچگاه منتظر این موضوع نبوده و نیستیم.
سردار علیزاده با ذکر توصیه هایی به منتخب انتخابات دوره دوازدهم گفت: همه ظرفیت ما در اختیار خدمت به مردم است و اگر دستی برای یاری بلند باشد آن را به گرمی خواهیم فشرد.
وی همچنین افزود: ما، مسیر وحدت و انسجام در دو شهرستان را دنبال خواهیم نمود تا با یاری مسئولین شهرستان دغدغه‌ های مردم را رفع کنیم، ما همچنان مطالبه‌گری و تصمیم‌سازی را سرلوحه خود قرار می دهیم و اولین حرکت را، در پیگیری پدیده شوم خرید آرا و مهندسی انتخابات در این حوزه خواهیم داشت، چراکه رأی مردم را حق الناس می‌دانیم و مکلف به صیانت از آن هستیم.
اگر ما نتوانیم به شکل صحیح و انقلابی با پدیده شوم خرید و فروش آرا مقابله کنیم و چاره اندیشی نشود قطعا در سال های آتی پول های کثیف تعیین کننده نتیجه انتخابات هستند و برخی از افراد با گستاخی و توهین به شرف و شعور مردم و بدون تعهد به این عمل غیر قانونی و ضد مردمی خود ادامه می دهند.
وی افزود: به نظر بنده محرز شدن خرید و فروش رای توسط برخی از کاندیداهای برنده و بازنده که مستند شده باشد و هیات بازرسی ویژه که از مرکز می آیند به این نتیجه برسند که افراد متخلف حذف شوند و یا حتی انتخابات در برخی حوزه ها ابطال شود باید شجاعانه این کار انقلابی را انجام داد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.