کد خبر:254432
پ
۱۶۳۸۳۵۹۹۰۴۸۴۱۷
اختصاصی احرارگیل؛

وزن کشی اصولگرایان برای جابجایی مدیریت استان

صرف نظر ازاین که استاندار بعدی بومی باشد یا که خیر از درون گیلان بسته های پیدا و پنهانی بازمی شوند برای جایگزینی استاندار همایش ها و نمایش ها.

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،صرف نظر ازاین که مدیربعدی استان بومی باشد یا که خیر، از درون خطه ی سیاست زده گیلان بسته های پیدا و پنهانی وا می شود برای جایگزینی کسی که مبتلا به رسم و رسوم، شهرگردی ،”همایش ها و نمایش ها ست”.

که ما آغاز وزن کشی اصولگرایان برای جابجایی این جایگاه مدیریتی گیلان را در دل شنیده های خود گنجاندیم، بشنوید:

شنیده سخن ها فرامش مکن
که تاج است بر تخت دانش سخن.

حالا دیگه به صراحت میشه گفت، حتی کسانی که روزی “دلداده و امیدوار” به بلندشدن استانشان در دولت سیزدهم توسط فردی بارزومه… بودندنیز به این مصرع از شعر عشق می ورزندکه؛ … «خود غلط بود آنچه می پنداشتیم».

چند روزی در اطراف برخی شهرستانهای گیلان به جستجوی رفقایش دویدیم تا نظر نهایی آنان را برای ادامه یا تغییرش جویا شویم کسی را قرص و محکم برای تمنای ماندنش نیافتیم ؛ حتی آنانی که درچند قدمی  فرمانروایی اش امرار و معاش می کنند.!

عجب شنفته ایی!، یکی از همینا در تازه ترین اظهاراتش فرموده باشد؛ از بزرگان دولت کریمه به مناسبتی دعوت شد تا برای افاضه در یکی از اماکن پر هیاهوی استان مست فیض شویم. میگن آنقدر آتش درونش (از برخی سیاسی کاری ها و…) صراحت داشت که …: تا فلانی در استان شما هست از سفرم خبری نباشد.!

… رفت و آمد نهان و آشکار همزیست ها به پایتخت برای تغییر،طوری داره شتاب به خود می گیره که یکی از آن دو زیست ها شناسایی و ازقله ی وفاداریش پرت شد به ته ی دره./ داری مطلبو؟
دیگری که خود اهل «غش» است را رقص کنان مشاهده کرده اند در پایتخت برای خوش نشینی بر زیست گاهی بالاتر و مناسب تر!. ای کاش به بازار«سیاست بازی»نبرند داشته های خود را، «جهادگران».!
می پرسند: آیا خود سرچشمه ی سستی ،کاهلی و ناکارآمدی، کسی را دراین مدت پرورانده که برای اطمینان دوباره از “فردای بهترش در شهرستان” مربوطه تضمینی باشد؟؟
پاسخ آمد: نگاه به دستش نه اما؛هم در جیب چپش دارد و هم در جیب راستش!!/ این گونه باشد که خود را تندرو نخواند و ملایم(معتدل) جازده است!.

… برخی ها رای آوری در انتخابات پیش رو یکی از همشهریان درشرقی ترین شهرستان استان را پایانی بر حیات سیاسی آفت زده ی این قبیل افراد می دانند، شما بااین نظر موافقید؟؟
بهرحال سه گروه از اصولگرایان وفادار ستادهای دکتر سید ابراهیم رئیسی درگیلان خواب و آرام ندارند برای یک تغییر بزرگ استانی. و بعید هم نیست  که حتی این طرف سال و یا قبل از بهره برداری یکی از سدهای مهم گیلان،بدون ملاحظه برخی س.ر.د.ا.ر.ا.ن. معامله گر؛ هنگی پازنان آهنگ غزلش را زیر پای چپ فریاد کنند.
فعلاً/ باقی بماندبرای بعد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.