کد خبر:253560
پ
۱۷۰۰۴۲۸۳۵۶-

هدیه دریای سرخ به غزه/ توقیف یک کشتی اسرائیلی/ هدایت کشتی به سواحل یمن

«فراگیر شدن جنگ به کل منطقه از احتمال گذشت»

یه گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سخنگوی نیروهای مسلح یمن با اعلام عملیات دریایی علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرد بار دیگر به تمام کشتی های وابسته به دشمن اسرائیلی یا کشتی هایی که با این رژیم ارتباط و همکاری دارند، هشدار می دهیم که هدف مشروع نیروهای مسلح یمن خواهند بود.

 یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن لحظاتی پیش در سخنانی گفت در راستای اجرای رهنمودهای رهبر انقلاب یمن، نیروی دریایی یمن اقدام به انجام عملیات نظامی در دریای سرخ کردند که یکی از دستاوردهای آن، توقیف یک کشتی اسرائیلی بود.

وی افزود نیروهای ما این کشتی اسرائیلی را به سواحل یمن هدایت کردند.

یحیی سریع گفت ما با سرنشینان کشتی اسرائیلی بر اساس آموزه های دین  اسلام رفتار می کنیم.

این سخنگو تاکید کرد بار دیگر به تمام کشتی های وابسته به دشمن اسرائیلی یا کشتی هایی که با این رژیم ارتباط و همکاری دارند، هشدار می دهیم که هدف مشروع نیروهای مسلح یمن خواهند بود.

یحیی سریع گفت به تمام کشورهایی که اتباعشان در دریای سرخ فعالیت می کنند، هشدار می دهیم از هر گونه فعالیت یا همکاری با کشتی های اسرائیلی یا کشتی های متعلق به این رژیم اجتناب کنند.

این سخنگو گفت ما تاکید می کنیم آن طرفی که امنیت و ثبات منطقه و گذرگاه های بین المللی را تهدید می کند، رژیم صهیونیستی است.

یحیی سریع خاطر نشان کرد جامعه بین المللی اگر به امنیت و ثبات منطقه و عدم گسترش نزاع علاقه مند است، باید تجاوزات اسرائیل به غزه را متوقف کند.

وی خاطر نشان کرد عملیات نیروهای مسلح یمن فقط کشتی های رژیم اسرائیل و کشتی هایی که متعلق به این رژیم است، را هدف قرار می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.