کد خبر:253491
پ
photo_2023-11-16_20-30-32

فوری/ پیام سردار قاآنی به فرمانده گردان‌های القسام

سردار قاآنی خطاب به محمد الضیف: حماسه بزرگی نوشتی با عنوان طوفان الاقصی که خداوند به دست مجاهدان گردان های القسام و مجاهدان مقاومت در غزه به آن دست یافت.

یه گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، ضعف و شکنندگی رژیم غاصب صهیونیستی را به وضوح نشان دادید و بهصورت عملی و قاطع نشان دادید که رژیم از تار عنکبوت ضعیفتر است.

نامه سردار قاآنی به محمد الضیف فرمانده عملیات طوفان الاقصی‌

📌سرلشکر اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران پیامی به محمد الضیف طراح عملیات طوفان الاقصی و فرمانده گردان های عزالدین قسام فلسطین ارسال کرد

🔹سردار قاآنی خطاب به محمد الضیف: حماسه بزرگی نوشتی با عنوان طوفان الاقصی که خداوند به دست مجاهدان گردان های القسام و مجاهدان مقاومت در غزه به آن دست یافت.

🔹ضعف و شکنندگی رژیم غاصب صهیونیستی را به وضوح نشان دادید و به صورت عملی و قاطع نشان دادید که از تار عنکبوت ضعیفتر است.

🔹در توصیف این واقعه بزرگ، آنچه دشمن و دوست بر آن توافق کرده اند، بس است که فلسطین و منطقه پس از طوفان الاقصی، آن گونه که قبل از طوفان الاقصی بود، نخواهد بود.

🔹حملات مقاومت علیه نیروها و خودروهای زرهی دشمن به همگان ثابت کرد که مقاومت غزه قابلیت ابتکار و نوآوری دارد. غزه امروز از عزت، سربلندی و عزت ملت دفاع می کند

🔹اعتماد کنید به برادرانتان که در محور بیت المقدس و مقاومت با شما متحد هستند اجازه نخواهند داد که دشمن و پشت سر او غزه و مردم آن را در انحصار خود در بیاورند

🔹برادران شما که در محور بیت المقدس و مقاومت با شما متحد هستند، دشمن را قادر به رسیدن به اهداف کثیف خود در سطح غزه و فلسطین نمی کنند.

🔹این پیروزی باشکوه و دستاورد بی سابقه را به شما و همه مجاهدان و ملت فلسطین تبریک می‌گویم. ما بر عهد، منشور و ایمان و تعهد برادرانه ای که ما را متحد می کند، صحه می گذاریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.