کد خبر:253375
پ
شهید سید زین العابدین عابدی شاهخالی
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

جمعه های «شهدایی» احرار/ شهید سید محسن عابدینی، شفت: دشمن ما و تمامی مردم محروم امپریالیسم است

به افراد خانواده بگوِیید همیشه یک چیز یادتان بماند که دشمن ما و تمامی مردمان محروم امپریالیسم و سرمایه داری جهانی و داخلی و مکتب های کفر آمیز جهانی است

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،/جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت شهید سید زین العابدین (محسن) عابدینی، شفت: یک چیز یادتان بماند که دشمن ما و تمامی مردمان محروم امپریالیسم است

 

🌹شهیدان را نیازی به گفتن و نوشتن نیست ، آنان نانوشته دیدنیو خواندنی هستن.

می‌خواهیم هر جمعه کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز کنیم و با نامی و یادی از این ستاره‌ها شب کنیم ؛باشد که ادای دینی بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و …ان شاءلله.

بسم الله الرحمن الرحیم

 خدمت پدر و مادر عزیزم سلام امید وارم که حال شما خوب بوده باشد و در ظل توجهات حضرت بقیه الله (عج) تعالی فرجه روزگار را به خوشی بگذرانید. شهادت یک سعادت است اگر نصیبم  بشود.

 سلام به خمینی بت شکن منجی عالم از جمله نجات دهنده خودم.آنچنان ما را بیدار کرد که همچون سربازان صدر اسلام با کفر جهانی می جنگیم تا اسلام جهان را فرا گیرد .

شکر خدا را که به من توفیق داد تا از جندالله شوم و دینم را نسبت به  اسلام ادا کنم آرزو داشتم که زنده بمانم و در زیر پرچم حضرت مهدی قرار گیرم خدا را شکر  که به فرمان نائب مهدی خمینی عزیز برای به اهتزاز در آوردن پرچم لا اله الا الله به مبارزه برخاستم تا انشاء الله انقلاب اسلامیمان به انقلاب مهدی (عج) پیوند یابد .

پدر و مادر عزیزم اگر چه حق فرزندی را در مورد شما انجام ندادم امید وارم که شما و همچنین خدا از من راضی با شید و از گناهان من بگذرید اگر برای من اتفاقی افتاد از تو مادر عزیزم می خواهم که برای من گریه و زاری نکنی ، دوست ندارم که در پیش مردم در چشمانت اشک بیفتد چون در نزد شهدای اسلام شرمسار می شوم .

سعی کن در خلوت بر غریبی حسین و اسلام گریه کنی برادر و خواهر، حضرت علی (ع) چنین می فرماید :

(مراره الدنیا حلاوه  الاخره و حلاوه الدنیا مراره الاخره)

 تلخی دنیا شیرینی آخرت است و شیرینی دنیا تلخی آخرت .

پایبند جهان مشو چون سایه و خواب          شادی و غم جهان بود پابه رکاب

آغشته بود شراب گیتی به شرنگ             پیوسته بود نشاط دنیا به عذاب

به افراد خانواده بگوِیید همیشه یک چیز یادتان بماند که دشمن ما و تمامی مردمان محروم امپریالیسم و سرمایه داری جهانی و داخلی و مکتب های کفر آمیز جهانی است و تنها راه رهایی انسانها بازگشت به قوانین قرآن می باشد.

نمازتان را در سر وقت بخوانید و روزه بگیرید و اوقات خود را به بطالت نگذرانید همگی سعی کنید که اخلاق اسلامی پیدا کنید به مطالعه قرآن و نهج و البلاغه بپردازید و قدم به قدم زندگی معصومین ما را تعقیب و آنها را در زندگی خود الگو قرار دهید تا در زندگی این دنیا به سعادت برسید و در آخرت در پیشگاه خدا سر افراز باشید

 در خاتم(خاتمه) امام را تنها نگذارید و در زندگیتان آنهایی که جان خود را برای اسلام در طبق اخلاص گذاشتند و معلول شدند فراموش نکنید اگر از من چیزی باقی مانده باشد از برای معلولین خرج کنید سلام مرا به دوستانم برسانید و به آنها سفارش نمائید که به مساجد رو بیاورند و مسجد ها را پر کنند تا در کمبود آنها فرصت طلبان مسجد ها را در دست نگیرند .

خدا نگهدار شما قربان شما

   سید زین العابدین (محسن) عابدی

۶۰/۱۱/۱۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.