کد خبر:253148
پ
photo_2023-11-07_21-36-46

سخنی از درد با آیت الله محمدی گلپایگانی 

معیشت مردم مستضعف کجای “همت و اولویت” دولت سیزدهم قرار دارد؟؟ چرا دولت سیزدهم دست از جیب مردم برنمی دارند؟‼️

اختصاصیپایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، سردار پرویز فتاح در بنیاد مستضعفان هم همان راهی را رفت که محسن رفیق دوست رفت. معلوم نیست سرداردهقان روشی دیگر در پیش بگیرد!

🔺اینبار سخنی از درد با حضرت آیت الله محمدی گلپایگانی 
⚪️محمدی گلپایگانی:  خدمات بنیاد مستضعفان افتخار آفرین است.
✍️ ببخشید که ساده و روستایی می نویسم:  این روزا برخی از این سری حرفا استخوان آدم را به «تَرک» وا می دارد حاج آقا. میشه بفرمایید کدام خدمات بنیاد برای مستضعفان و جانبازان عزیز افتخار آفرین است؟
 سردار پرویز فتاح در بنیاد مستضعفان هم همان راهی را رفت که محسن رفیق دوست رفت. معلوم نیست سرداردهقان نیز روشی دیگر در پیش بگیرد!
🔺 آیا احداث آزادراه تهران-شمال، که اولین بازدید میدانی «دهقان» رئیس بنیاد مستضعفان بود برای مستضعفین است یا برای خوش گذرانی  تشنگان شهوت، ثروت و قدرت ؟
از ساختش چه به پابرهنه‌ها رسیده و می رسد؟
شما از خدمات اینا چه دیدید که جبهه رفته ها و جانبازان تا الان، نه دیده و نه شنیده اند؟
👈 مدعی ام: اگه فقط ۱۰ درصد بودجه درآمدی سرمایه های نهفته در بنیادها را برای  “مستضعفان و جانبازان” پرداخت کنند، دنیای عزیزان ایثارگر، سفره های مستضعفان ، جانبازان و بیماری شان التیام می یابد ؟
همین دولت سیزدهم باصطلاح “مردمی و انقلابی” برای فوتبالیست ها به «تعدادشون»( تاکید دارم به تعداشون) خودرو های چند میلیاردی هدیه داده( نوش جان شان!) ولی به مستضعفان  و قهرمانان و مدال آوران ۸سال “جنگ و ایثار” ( جانبازان) چه داد؟؟). آیا طلب جانبازان را پرداخت کرد؟  به تعدادشون  خودرو داد؟  چه دادیم به قطع نخاعی ها، ولیچر نشین ها و جانبازان خانه نشین وحتی …/  چه دادیم ؟؟
👈 حضرت آیت الله !
 دولتی هادر خبرهای کر کننده شان اعلام کردند که ، رتبه ی صادرات نفت دولت سیزدهم رده ی بالای جدول را طی کرده  و مقام سوم  جهان را کسب نموده،  مردم به این خبر سحر آمیزرا باور داشته باشند؟؟
( خدا پدرمادر پاسداران و سپاه مخلص ، امامی، بی ادعا رو بیامرزد که با جانشان دلارهای … جیب دولت سیزدهم آوار کردند از خلیج ها و ملیج ها) خب، پولا کجاست الان؟  چرا گذاشتیم برای سال انتخابات ؟ چرا آقای رئیسی به وعده های انتخاباتی اش عمل نمی کند ⁉️
چرا مطالبات خانواده های شهدا، جانبازان، ایثارگران، بازنشستگان همین سپاه، نیرو های مسلح و کشوری، کارگران مظلوم، معلمان، پرستاران، و….را پرداخت نمی کند؟ چرا⁉️ منتظر است صاحب الزمان عج ظهور کند ؟؟
 👈  جناب آیت الله گلپایگانی از جنابعالی می پرسم:
معیشت مردم مستضعف کجای همت و اولویت دولت سیزدهم قرار دارد؟؟ چرا دولت سیزدهم دست از جیب مردم برنمی دارند؟‼️
رئیسی تا رنگ  ۵ دلار پول را دید سریع آمد تلویزیون و گفت: ساخت آزادراه “حرم تا حرم” در اولویت دولت است‼️ بهش بگید چرا باید دلارها را برای ساخت آزادراه مشهدی هاو «محله نوغان» ! هزینه کند ، چرا؟
چون رای آنجا خفته؟؟ یه زمانی مردم از دست دولت حسن روحانی به ستوه آمده بودند اما، این دولت با فراموش کردن  مستضعفین پابرهنه و بابی عرضگی اش روح همان مرده ها رو زنده کرده… نگید اتوبان برای مشهدی ها و «محله نوغان» نیست برای امام رضا علیه السلام است، نه خیر. امام رضا ع و مشهدش آنقدر دارد که کل ایران را آباد بکنند این ما هستیم که برای فردای بهترمان داریم … میزنیم؛ کجایی آقای …؟؟!!
 به آقای رئیسی بفرمایید؛
 شما بجای ساخت آزاد راه حرم تا حرم برای همشهری های مشهدی ات،  مشکل شیرخشک نوزادان این ملت را حل کن تا «دُش‌گواری» نگیرند.
👈  حاج آقای محمدی گلپایگانی در انتها یه زحمت دیگه برای شما دارم (آنهم به این خاطر که منبعد در سخنرانی ها جانب،حق، عدل، انصاف و طرف مردم را داشته باشید نه طرف دولت ها را. دولت ها از هرجناحی که بیایند تندی از درب دیگر می روند)  لطفاً به آقای رئیسی بفرمائید؛ چرا مثل دولت دوازدهم حسن روحانی  از جیب زنی اموات هم نگذشته و نمی گذرید؟  چرا انتقال سهام متوفیان سهام عدالت به وراث راحبس کردید به میل دولت ؟!

بهش بگید پول اموات هم خوردن دارد آقای آیت الله رئیسی؟؟؟؟

راستی از… انزلی چه خبر حاج آقا؟
بفرمائید آقازاده های  «آزاد» را از منطقه «ی ممنوعه» انزلی امشی بزنند ، حاج آقا.
زمان “حرف و سخن” گذشته آقای گلپایگانی عزیز!  عمل چه کردیم ما؟؟  به دولت سیزدهم بگید ناصرخسرو را جمع کنند تا جانبازان نفس بکشند….
… هرکه آمد عمارتی نو سخت!!./ با پوزش فراوان متقیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.