کد خبر:248699
پ
fgh
🌷 «یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است» 🌷

جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت شهید محمد اسماعیل نژاد، انزلی: … خدا حافظ مادر، قربانت ناصر!

زندگیم را در راه رفتن به سوی الله یافته ام، پس خوشحال باش و گریه و شیون نکن.خدا را شکر می گویم روزی که به آرزویم برسم. به امید پیروزی اسلام بر کفر در جنگ تحمیلی/خداحافظ مادر   قربانت محمد (ناصر)         

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،/جمعه های «شهدایی» احرار/وصیت شهید محمد اسماعیل نژاد، انزلی: … و خدا حافظ مادر

🌹شهیدان را نیازی به گفتن و نوشتن نیست ، آنان نانوشته دیدنی و خواندنی هستن.

می‌خواهیم هر جمعه کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز کنیم و با نامی و یادی از این ستاره‌ها شب کنیم ؛باشد که ادای دینی بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و …ان شاءلله.

وصیتنامه شهید محمد اسماعیل نژادمقدم

مادرم، از اینکه شهادت را پذیرفتم و ترا ترک کرده ام، گریه نکن زیرا شهادت عهد و پیمانیست بین من و خدای خود که می بایست این پیمان را ادا می کردم. مادر بیم به خود راه مده و از اینکه مرا از دست داده ای اندوهگین مباش زیرا همه برادر و خواهر، پسر و دختر تو و یاور عمارند و تا آخرین نفس این پیمان برادری ناگسستنی خواهدبود. مادر، من عاشق شهادت بودم و زندگیم را در این عشق می بینم چون شهادت، سعادت من به حساب می آمد.
مادر، از من ناراحت نباش زیرا که من جهاد فی سبیل الله را بر همه چیز ترجیح داده و اطمینان دارم که در تصمیم لکه ای از اشتباه راه نیافته است.
مادر، باید شاد باشی که فرزند حقیرت در راه اسلام و برای از بین بردن کفار شهید شدم و همانطوریکه خداوند مرا بعنوان امانت بتو داده بود، از تو گرفت. بنابراین با شهادت فرزندت باید افتخار کنی.
مادر، من قطره ای هستم که دوست داشتم به دریای رحمت الهی متصل شوم زیرا تنها بودنم باعث نابودیم است و زندگیم را در راه رفتن به سوی الله یافته ام، پس خوشحال باش و گریه و شیون نکن.
خدا را شکر می گویم روزی که به آرزویم برسم. به امید پیروزی اسلام بر کفر در جنگ تحمیلی/خداحافظ مادر   قربانت محمد (ناصر)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.