کد خبر:1761
پ
فاقد تصویر شاخص

هاشمی رفسنجانی دقت کند/ ادعای آزاد نبودن انتخابات ایران بوی توطئه می‌دهد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آقای هاشمی و کسانی که انتخابات آزاد را مطرح می‌کنند دقت کنند تا آب به آسیاب دشمن نریزند.    محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری درباره ادعای آزاد نبودن انتخابات توسط برخی خواص، گفت: مقام معظم رهبری لب کلام را فرمودند؛ برخی‌ […]

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آقای هاشمی و کسانی که انتخابات آزاد را مطرح می‌کنند دقت کنند تا آب به آسیاب دشمن نریزند.  

 محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری درباره ادعای آزاد نبودن انتخابات توسط برخی خواص، گفت: مقام معظم رهبری لب کلام را فرمودند؛ برخی‌ از خارج نشین‌ها هستند که مخالف نظام‌اند و حرف‌های درباره عدم سلامت انتخابات می‌زنند اما هشدار مقام معظم رهبری به کسانی بود که در داخل با بی‌توجهی از واژه انتخابات آزاد استفاده می‌کنند.

 وی با بیان اینکه افرادی که در داخل از واژه انتخابات آزاد استفاده می‌کنند باید مراقب باشند و به هشدار مناسب مقام معظم رهبری توجه کنند، افزود: تاکنون انتخابات متعددی در کشور برگزار شده که همه آن سالم بوده است؛ بعضا در انتخابات ایران، یک دولتی انتخابات را برگزار کرده که دولت مخالفش پیروز شده است.

 باهنر خاطرنشان کرد: مسئولان باید مراقب باشند و از کلید واژه انتخابات آزاد استفاده نکنند، چرا که ممکن است این کلید واژه به واژه غیرهنجار تبدیل و در آینده مسئله‌ساز شود.

 وی در پاسخ به سؤالی درباره تاکید هاشمی رفسنجانی بر کلیدواژه انتخابات آزاد، تصریح کرد: هم آقای هاشمی باید دقت کنند و از این واژه استفاده نکنند و هم مسئول اجرایی سطح بالا که از این واژه استفاده می‌‌کنند باید دقت کنند که آب به آسیاب دشمن نریزند.

 باهنر با تاکید بر اینکه ادعای عدم سلامت انتخابات ایران ادعای نخ‌نما شده دشمنان انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: این بحث‌ها که انتخابات آزاد نیست بوی توطئه و فتنه می‌دهد لذا بهتر است حواس مسئولین جمع باشد.

 نماینده مردم تهران در مجلس گفت: سلامت انتخابات ایران بر کسی پوشیده نیست و اظهارات خارج‌نشین‌ها هیچ تاثیری نخواهد داشت./فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.