کد خبر:161469
پ
۲۰۱۸-۰۱-۰۲-۰۴-۰۰-۱۲

اغتشاشات دیشب اصفهان | هشت کشته در نا آرامی های دیشب | حمله به کلانتری قهدریجان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهرهای استان اصفهان شب نا آرامی را سپری کردند. در اغتشاشات دیشب قهدریجان اصفهان، عده ای به کلانتری این شهر هجوم بردند که در نتیجه آن ۶ نفر کشته شده اند. در خمینی شهر، دیشب یک پسر ۱۱ ساله با گلوله آشوب گران کشته شد. در کهریزسنگ اصفهان نیز پاسدار سجاد شاه سنایی با گلوله اغتشاشگران به شهادت رسید…

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهرهای استان اصفهان شب نا آرامی را سپری کردند. در اغتشاشات دیشب قهدریجان اصفهان، عده ای به کلانتری این شهر هجوم بردند که در نتیجه آن ۶ نفر کشته شده اند. در خمینی شهر، دیشب یک پسر ۱۱ ساله با گلوله آشوب گران کشته شد. در کهریزسنگ اصفهان نیز پاسدار سجاد شاه سنایی با گلوله اغتشاشگران به شهادت رسید…

اغتشاش ها دوشنبه شب هم در برخی از شهرستان های استان ادامه داشت. دیشب شهرهای قهدریجان، خمینی شهر، کهریزسنگ، شاهین شهر، فولاد شهر، زرین شهر، نجف آباد؛ شب نا آرامی را سپری کردند.

شش کشته در حمله به کلانتری قهدریجان

در قهدریجان اغتشاش گران به کلانتری ۱۴ این شهر حمله کردند که پس از درگیری با نیروهای انتظامی، شش نفر از مهاجمانی که قصد ورود به این مرکز انتظامی را داشتند، جان خود را ازدست دادند.

دو کشته در خمینی شهر و کهریزسنگ

در خمینی شهر هم، خانواده ای که در حال عبور از محل درگیری ها بودند؛ مورد اصابت گلوله اغتشاش گران قرار گرفتند که در نهایت پسر ۱۱ ساله کشته و پدر خانواده مجروح شد.
آشوبگران در کهریزسنگ هم دو پاسدار جوان را با اسلحه ای ساچمه زن مورد هدف قرار دادند.
در این حادثه پاسدار علی شاه سنایی به شهادت رسید و پاسدار دیگر مجروح شد.

آشوب در شاهین شهر

آشوب ها در شاهین شهر به نحوی دیگر تمام شد.
مردم شاهین شهر که از شدت اغتشاش ها به ستوه آمده بودند، به کمک نیروهای انتظامی و بسیج آمدند و آشوبگران را پراکنده کردند.
اغتشاش گران در شاهین شهردر چهار راه عطار شعبه های بانک مسکن را تخریب کردند؛ بانک ملت را به آتش کشیدند و شیشه های بانک صادرات را هم خرد کردند.
آنان درصدد بودند وارد مجتمع فرهنگی نگارستان واقع در میدان شهرداری شوند که نیروهای بسیج مانع از ورود آنان به این مکان شدند.
آشوبگران امشب ساختمان شورا را در خیابان بهداری این شهر به آتش کشیدند.

حمله به اماکن عمومی در فولادشهر، زرین شهر و نجف آباد

در جریان اغتشاش آشوبگران در فولاد شهر، بانک های ملی و مهر اقتصاد در خیابان آتش نشانی به آتش کشیده و شیشه های ساختمان های شهرداری شکسته و به اموال عمومی خسارت وارد شد.
در زرین شهر، مرکز شهرستان لنجان هم آشوبگران خسارت هایی به اموال عمومی وارد کردند.
نجف آباد هم امشب شاهد حضور اغتشاشگرانی بود که قصد خسارت زدن به کلانتری شهر را داشتند که با مقاومت نیروی بسیج رو برو شدند.
در آشوب های دوشنبه شب استان اصفهان بیش از ۱۰۰ نفر دستگیر شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.